לנו בפרוטק יש מבחר פתרונות לפתחי הבית, בכניסות כמו גם פתרונות עיצוב בחללים הפנימיים. בין המוצרים: דלתות וחלונות הזזה, מערכות הזזה מעוצבות, מערכת חלונות ודלתות ציר (עיצוב בלגי), דלתות אלומיניום ליציאה לחצר, חלונות הזזה קלים למפתחים קטנים עד בינוניים, חלונות ודלתות מטבח, דלתות וחלונות דריי קיפ לחדרי אמבט, תריסי אור בחלון ציר ועוד. בתחום ההצללה מערכות חדשניות המאפשרות פתרונות הצללה אסתטיים, נוחים לתפעול ובעלי אפשרויות הצללה משתנות, תוצרת הארץ וחו”ל כאחד.

קירות מסך

קירות המסך של פרוטק

אנו בפרוטק נותנים מענה לכל סוגי קירות המסך הקיימים בשוק, תוך הקפדה על מוצר מושלם ועמידה בלוחות זמנים וכן, איכות עבודה מהגבוהים בארץ

קירות מסך

קיר המסך המבני Unitize System

אחד היתרונות הגדולים בשיטת Unitize הוא קבלת מוצר שבוצע כולו במפעל הייצור להבדיל משיטת העמודים בה תהליך הרכבת קיר המסך מבוצע למעשה כולו על הבניין בשטח. יתרון משמעותי נוסף הוא מסירת קומות סגורות מיד עם תלית הפאנלים.

שיטת סולמות Stick System

שלבים המבוצעים במפעל הייצור: חיתוך פרופילי אלומיניום, עמודים וקורות הרוחב למידות. ביצוע עיבודים, ניקובים וחיבורים. חיבור שני עמודים על ידי מספר קורות הרוחב (נוצר סולם), הנחת אטמי הזיגוג והתקנה באתר.

חלונות

חלונות הזזה קלאסי

מערכת חלונות ודלתות הזזה למפתחים בינוניים וגדולים. בין המערכות קליל 7000, 9000, 9200 וכן, הרם-הזז של SCHUCO ועוד.

חלונות בלגי הזזה/פתיחה

מערכות חלונות ודלתות המשלבות עיצוב בסגנון חלון הברזל עם איכויות חלון אלומיניום. המערכת נועדה לתת מענה לבניה בארץ הישראלית הכפרית. המערכות הבלגיות נותנות לאדריכל גמישות עיצובית רבה, בתכנון מראה הפתח על ידי שילוב חלקים קבועים וחלוקות פנימיות בכנף החלון.

חלונות הזזה מינימליסטים

מערכת חלונות ודלתות בסגנון ההייטק המודרני. מפתחים גדולים במראה מינימליסטי ונקי של הפתחים. למשפחת מוצרים אלו הותאמה קולקציית גווני FINE IRON וגווני METAL.

תריסים

תריסי הצללה חיצונית

תריס / רפפות חיצונית הינו מוצר איכותי העשוי מאלומיניום, ומבוסס על מנגנון הפעלה חשמלי או ידני. פתרונות הצללה אלו מתאימים לסוגי מפתחים בגדלים שונים ומשמשים בבנייני מגורים, משרדים ובתים פרטיים. בהיותם פתרון הצללה חיצוני, תריסים אלו אינם מסתירים את החלונות ואינם פוגמים בעיצובם.

תריסים שלב רגיל

תריס רפפה אפשר לייצר משני חומרים: האחד שלב רפפה פלסטיק, והשני שלב רפפה מאלומיניום. תריסי רפפה מיוצרים ממסגרת אלומיניום, מנופי הסטה המאפשרים שליטה על פתיחה וסגירה של שלבי התריס. ניתן לייצר בשיטה זו תריסי הזזה או לחילופין תריסים שנפתחים על ציר החוצה.כנף אחת במידה ומדובר בחלון כיס או שתי כנפיים בפתיחת ציר.

תריסי גלילה חשמלי

שדה תריס, הנגלל לתוך ארגז תריס, הממוקם מעל הפתח. כאשר התריס סגור הוא מעניק חושך מלא וכאשר הוא פתוח מעבר אור ואוויר מלאים. פתיחת / סגירת התריס מתבצעת בעזרת מנוע חשמלי, רצועה ידנית או הפעלה משולבת (מנוע חשמלי ומנואלה). קיימים סוגים רבים של שלבי גלילה. סוג השלב מותאם על פי דרישות המפתח, מידותיו, סגנון עיצובי וטעמו של הלקוח.

דלתות

דלתות למשרדים

בגלל המראה – דלתות אלומיניום שונות במראה לגמרי מאשר דלתות עץ, והן מהוות שינוי מרענן בבית. המתכת החלקה מאפשרת ליצור דלת נקייה ויפה שיש בה הרבה מן החידוש.

דלתות פנים מעוצבות

בחירת דלתות פנים עשויות אלומיניום, חומר גלם איכותי במיוחד שמשדר הידור ואלגנטיות וכזה שמאפשר ליצור דלתות מעוצבות בדיוק לפי טעמכם האישי.

דלתות כניסה לבניין

דלתות כניסה מעוצבות לבניינים משותפים. שילוב של מערכות אינטרקום מתוחכמות והגנה מפני פריצה לבניין. אפשרות שילוב ידיות מעוצבות, מצלמת דיירים, מקודד חשמלי ועוד.

מעקות

גדרות זכוכית

גדרות זכוכית להפרדה. ניתן להשיג במגוון גדלים, צורות ועיצובים. מילוי זכוכית, סורגים או בכל צורה לפי דרישת הלקוח.

מעקות פנים מעוצבים

מעקות יוקרתיים לפנים הבית. עם קו עיצוב נקי ומינימליסטי, המעקות שלנו מיוצרים בהתאמה אישית ולפי דרישות הלקוח להתאמה מירבית.

מעקות לבניין

מעקות לבניינים משותפים, עם או ללא מאחז יד אשר מותאמים לדרישות התקן הישראלי. העיצוב הינו גמיש וניתן להשיג במגוון צבעים ובגימורים שונים.

 
×
פרוטק אלומיניום לשירותך