• PROTECH- ניסיון, מקצועיות, מחויבות, אכפתיות ואמינות. מהחברות הוותיקות בארץ בענף האלומיניום.

אודות פרוטק, ערכי הליבה והחזון שלנו

תהליך היצור

פרוטק מקפידה על QA קפדני לאורך תהליך היצור

תהליך התכנון

בפרוטק ישנה מחלקת תכנון מקצועית אשר מלווה ומתכננת כל פרויקט עד לתוצאה הסופית

חומרי הגלם

בפרוטק  חומרי הגלם והפרזול מהטובים בארץ ובעולם.

פרוטק מתמחה בייצור בהתאמה אישית של חלונות, דלתות והצללות לבניינים, וילות ובתים פרטיים

פרופיל חברה

חברתנו פעילה בשוק המקומי מאז 1992 ומונה צוות מקצועי ומוסמך אשר תורם למתן מענה מושלם. לחברה מוניטין רב המציב סטנדרטים גבוהים במקצועיות ואמינות, זאת תוך שימת דגש על רמת דיוק גבוהה ושקיפות מול הלקוח. התמחותה וייחודה של פרוטק נעוצים באיכות המוצרים, בהבנת הלקוח, מתן פתרונות חדשניים, תשומת לב לפרטים הקטנים ומתן ייעוץ מקצועי.

פילוסופיית ניהול

החל מהפרויקט הראשון ב-1992 ועד היום פילוסופיית הניהול שלנו נותרה בעינה , אנחנו מספקים איכות, עמידה בזמנים ,שמירה על תקציב, חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסא.

אנו מתגאים בהיותנו חברה יציבה אשר טומנת בחובה מסירות ומחויבות של כל בעלי התפקידים בחברה. בחברתנו, אנו מבינים את חשיבות האמון בין הקבלן ללקוח,

עם ניסיון של יותר מעשרים שנה אנו רואים ביושרה, מקצועיות, אתיקה ושביעות רצון של לקוחותינו ערך עליון.

תהליך התכנון

פרוטק מלווה את הלקוח משלב הצעת המחיר. מרגע קבלת תוכנית אדריכלית מבוצע אפיון והתאמת דגמים לפתחים, יחד עוברים לשלב בחינת תוכניות האדריכלות ובדיקת היתכנות בשטח וכך נותנים מענה לאלמנטים אדריכליים מורכבים ופשוטים כאחד. תכנון משקוף עיוור לפרטי פרטים מאפשר שילוב מושכל של אלמנטים כגון ארגזים נסתרים וקורות הפרדה, מסילות סמויות, חיפויי פח, הכנות לרשתות גלילה ועוד, תכנון מקדים מסוג זה מונע מצב של מחסור בקוטר הגלילה עבור התריס ועבור דגם האלומיניום הנבחר כמו גם מאפשר שילוב של אלמנטים אדריכליים כגון התקנת חלונות ללא אדן שיש פנימי וכן קירות בריקים ללא סכנת חדירות מים.

טרם תהליך הייצור מוזמנים הלקוח והאדריכל לפגישה מעמיקה בא דנים באופן החלוקות, סוגי הזכוכית, כיווני פתיחה וכל פרט רלוונטי למוצרי האלומיניום והשפעתם על חלל הבית.

חומרי הגלם

פרופילי האלומיניום מהם מייצרת חברתנו את מוצריה מאפשרים לפרוטק לצקת מחזון האדריכל והלקוח ולייצר את האמירה העיצובית הרצויה וכמו כן לקבל בית מרהיב ופרקטי.

בין מוצרינו ניתן למצוא ויטרינות גדולות, פרופילים בעיצוב בלגי, פרופילים קלאסים, מינימלים ועוד.

חלונות עץ אלומיניום, שליטה אלחוטית בתריסים, הצללות מגוונות כגון תריסי אור ותריסי רפפות חיצוניים- צאלונים נאספים, תריסים נפתחים החוצה, תריסי עץ, ונציאני בתוך הזכוכית ועוד.

בפרוטק נעשה שימוש בחומרי גלם ובאביזרים משלימים ממיטב התוצרת המקומית והעולמית, כגון פרופילים של חברת קליל ואקסטל, מנועים של חברת SOMFY ותריסים של חברת אור תריס.

כל מוצר מסופק בגוון הנבחר ע"י הלקוח מתוך שלל מניפות גוונים כגון אילגון, RAL, IRON עם מערכת אבזור מתאימה ובגוון הנבחר ע"י הלקוח.

תהליך הייצור

כל חלון הינו למעשה מוצר CUSTOM MADE המתאים למפתח הבית בדיוק מרבי, המוצר מעובד במפעלנו אשר נמצא ביבנה, רחבת הייצור מכילה את כל הציוד הנדרש לצורך עיבוד לכדי מוצר בגימור מושלם.

מוצרינו מצטיינים באיכותם הנובעת מהקפדה מרבית על איכות ורמת גימור.

במקביל לתהליך הייצור במפעל נמשכים תהליכי הבניה באתר. לרשות הלקוחות, ובעלי המקצוע מטעמם, עומד נציג פרוטק אשר מתפקידו מתן מענה לשאלות העולות בשטח, כגון הנחיות ריצוף, הגעה למדידות, מוכנות השטח להתקנה ועוד.

קהל לקוחותינו

עם השנים צברה פרוטק קהל לקוחות המונה מאות בעלי דירות בכל קצוות הארץ. לקוחותינו נהנים משירות ואחריות לאורך זמן.

אתם מוזמנים להתרשם מעבודותינו, לפנות אלינו ולהימנות עם לקוחותינו המרוצים.

 
×
פרוטק אלומיניום לשירותך